Dres do biura

Obecnie dres to już nie jest tylko bluza i spodnie. Z materiału tzw. dresowego, czyli zwykle bawełnianej dzianiny w kolorze szarym szyte jest coraz więcej ubrań od spódnic po bluzki i sukienki.

Wyjście na imprezę

Dres damski już jakiś czas temu przestał być strojem treningowym. Jakiś czas temu modne były welurowe komplety lansowane przez samą Paris Hilton. Każdy zapewne pamięta różowe damskie dresy od Juicy Couture. Świetnie nadawały się na wyjście na zakupy czy na kawę z koleżankami. Obecnie dresy można łączyć z eleganckimi dodatkami, tworząc imprezowy zestaw. Biała koszula plus dresy i buty na obcasie idealne zestawienie na wyjście wieczorem.

Biurowa stylizacja

Jeśli w pracy nie ma narzuconych sztywnych zasad dotyczących ubioru również i tutaj można przemycić nieco wygody w formie dresu. Wystarczy wybrać stonowany kolor spodni dresowych, najlepiej czarne lub granatowe, założyć do nich białą koszulę w prostym fasonie, a jako mocniejszy akcent dołożyć szpilki w wyrazistym kolorze. Stylizacja jak najbardziej będzie odpowiednia do biura, a jednocześnie będzie wygodnie.

Wielkie wydarzenie

Damskie dresy jako stylizacja jak najbardziej sprawdzi się w przypadku wyjścia z koleżankami na kolację czy na imprezę. Bardzo fajnie będzie się też prezentować na randce. Należy jednak wziąć pod uwagę rodzaj imprezy, czyli na jaki typ imprezy otrzymaliśmy zaproszenie. Bowiem stylizacja z dresami niekoniecznie sprawdzi się w przypadku bardziej elegancki spotkań. Tutaj jednak warto wybrać klasyczne stylizacje.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *