Fenomen hurtowni sportowych

Mimo nawału internetowych sklepów oraz ich stacjonarnych odpowiedników, wciąż niesłabnącą popularnością wśród Polaków cieszą się hurtownie sportowe.

Wciąż rosnąca popularność zdrowego, a co za tym idzie aktywnego trybu życia sprawiła, że zapotrzebowanie na sprzęt sportowy gwałtownie skoczył w górę. Doskonale sprawę z tego zdają sobie przedsiębiorcy, wykorzystując bum na sport do zarobienia pieniędzy.

Prawdziwe oblężenie przeżywają hurtownie ze sprzętem sportowym np. www.sport-hurtowo.pl. To właśnie sportowa hurtownia oprócz zaopatrywania poszczególnych sklepów sportowych, oferuje dodatkowo sprzedaż detaliczną swoich produktów. To co niewątpliwie przyciąga klientów detalicznych to niższa cena towaru w porównaniu z zakupami w tradycyjnym sklepie sportowym oraz dużo większy wybór tegoż towaru. Cena na przykład popularnych butów piłkarskich może różnić się nawet o kilkadziesiąt złotych jeśli porównamy te z tradycyjnego sklepu, a te same, które oferuje sportowa hurtownia. Jest to duży plus przemawiający za hurtownią.

Niższe ceny oraz szeroki wybór towaru przyciągają do hurtowni sportowych również kluby sportowe, które po pierwsze szukając oszczędności starają się wybierać sprzęt tańszy, nie tracąc przy tym na jego jakości, a po drugie potrzebują dużą ilość danego towaru, czego w przypadku zwykłego sklepu sportowego trudno oczekiwać bez wcześniejszego zamówienia i czekania na realizację niekiedy nawet kilka tygodni.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *