Jak ubrać się ciepło i elegancko – modne płaszcze damskie na zimę

damskie płaszcze

Zima w Polsce zdecydowanie nie rozpieszcza. Kobiety stają co roku przed dylematem jak ubrać się by wyglądać stylowo, ale też nie zamarznąć na mrozie. Okazuje się, że projektanci mody zadbali w tym sezonie o to, aby zyskać jak najwięcej ciepła przy maksymalnie atrakcyjnym wyglądzie. Co proponują wielbicielkom mody tym razem?

Dla wielbicielek klasyki

Kobiety, które chcą wyglądać nienagannie i wyjątkowo elegancko  powinny zwrócić uwagę na ciepłe płaszcze z kołnierzem obszytym sztucznym futerkiem. To propozycja dla pań idealna dla każdej grupy wiekowej. Dostępne są różne warianty, jednak najczęściej spotkać można fasony sięgające do kolan lub powyżej. Modne płaszcze damskie mogą być zapinane na rząd guzików bądź ukryte haftki.

Militarny styl

Kolor khaki to obecnie numer jeden, a parki wybierane są najchętniej przez młode dziewczyny. Te płaszcze zimowe damskie to hit nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Uwielbiają je także gwiazdy i ikony mody. Są tak lubiane nie bez powodu. Panie cenią te modne płaszcze damskie ze względu na niesamowitą wygodę. Mogą być sprzedawane również w wersji oversize. Wyglądają wtedy na nieco za duże. Idealne wyglądają na każdym typie sylwetki.

Na sportowo

Oprócz płaszczy zimowych damskich, na ulicach dominuje styl sportowy. To dobry wybór nawet do codziennych stylizacji, a nie tylko górskiej rekreacji. Kurtki sportowe sprzedawane w popularnych sklepach sieciowych są bardzo ładne i doskonale pasują do jeansów i legginsów. Mogą być na tyle ciekawe i oryginalne, że z powodzeniem można je ubrać również na drogę do pracy.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *