Jakie kurtki zimowe męskie wybrać w tym sezonie?

kurtki-zimowe-meskie

Odzież wierzchnia to niewątpliwie wizytówka. Dlatego tak duże znaczenie ma wybór odpowiedniej kurtki zimowej męskiej. Przede wszystkim warto w tym przypadku wziąć pod uwagę, gdzie w kurtce będzie się chodzić i z czym łączyć. Na co więc dobrze jest postawić w nadchodzącym sezonie?

Modne męskie kurtki zimowe

W tym sezonie można nieco poszaleć, dotyczy to również i panów. Kurtki zimowe męskie z DStreet mają być jednak przede wszystkim wygodne i funkcjonalne. Dlatego też od wielu lat niezmiennie hitem są różnego rodzaju kurtki pikowane. To model bardzo uniwersalny. Kurtkę pikowaną można nosić zarówno w towarzystwie jeansów, jak i garnituru. Warto przy tym stawiać na klasyczne kolor- czerń czy granat. Znaczenie ma też wielkość pikowania. Bardziej elegancko prezentują się modele kurtek o większych pikowaniach. Te mniej pikowane lepiej zostawić na mniej oficjalne okazje.

A może parka?

Świetną propozycją na zimę jest oczywiście także parka. To kurtka idealna na  chłodniejsze dni i ceniona przede wszystkim za swoją wielofunkcyjność. Jest modna, a przy tym skutecznie chroni przed wiatrem, deszczem i mrozem. Ta najbardziej klasyczna posiada zawsze obszyty futerkiem kaptur. Trzecim rozwiązaniem są klasyczne kurtki puchowe, polecane przy szczególnie niskich temperaturach. Puchówki są bowiem wyjątkowo ciepłe. Warto postawić na model z odpinanym kapturem. Dzięki temu kurtkę będzie można nosić także w sezonie przejściowym. Poza tym zawsze w cenie są kurtki o klasycznej formie i w stonowanej barwie np. czerni.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *