Luksusowy but

piękne buty na zamówienie

Dobre i wygodne buty są dzisiaj bardzo poszukiwane, luksus na męskiej stopie to nie kaprys a potrzeba. Mężczyźni też chcą mieć komfortowe obuwie na swoich nogach. Wygoda, elegancja i moda nie tylko dotyczy kobiet.

MĘSKI LUKSUS

Buty na zamówienie wykonywane są ze skóry jak najlepszej jakości. W trakcie zamawiania, konsultowane są wszelkie dodatki i szczegóły co do rodzaju obuwia. Podczas brania miary zwraca się uwagę na różnego rodzaju zmiany ortopedyczne na stopie. Buty szyte na miarę to buty idealnie dopasowane, bardzo wygodne i służące swoim właścicielom przez długi czas.

Z CZEGO SZYJE SIĘ BUTY NA MIARĘ?

Męskie buty szyte na miarę nie mają w sobie ani grama chemii czy sztucznych materiałów. Wykonane są ze skór różnego rodzaju, czasami nawet spody są skórzane. Skóra doskonale wchłania wilgoć, noga w butach skórzanych doskonale oddycha i ma bardzo duży komfort.

Buty na zamówienie typu buty lekkie szyje się na ogół ze skóry koziej, zwanej giemzami. Buty o charakterze sportowym, szyje się ze skóry bydlęcej, buty najbardziej delikatne ze skóry zamszowej. Obuwie, które jest przykładem obuwia najbardziej eleganckiego szyje się ze skór gadzich, czyli z krokodyla, różnego rodzaju jaszczurek, węży czy aligatorów.

WYGODA I ELEGANCJA

Buty zamówione indywidualnie w Patine są bardzo wygodne, komfortowe a przy tym niesamowicie eleganckie. Tego rodzaju buty produkowane są około 6 tygodni i w efekcie końcowym są super dopasowaną i wygodną parą obuwia dla ich przyszłego właściciela.

Komfortowe buty na miarę w Polsce kosztują w granicach 2-3 tys złotych, jednak wydatek się opłaca. Buty są wygodne, dopasowane personalnie i służą przez bardzo długi czas. Mężczyźni, którzy zdecydują się na tego rodzaju zakup są potem bardzo zadowoleni ze swojej decyzji. Chodząc w butach szytych na miarę, nie ubolewają, że ciągle bolą ich nogi.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *