Najczęstsze błędy popełniane podczas zakupu męskiej koszuli

Koszula to przecież stały element męskiej garderoby, jednak wielu mężczyzn popełnia dramatyczne błędy podczas zakupu nowych modeli. Wystarczy poznać kilka najczęstszych z nich, aby wystrzegać się ich w przyszłości.

Idealna koszula

Za przykład niech posłuży koszula Armani, albo jakakolwiek inna koszula z wyższej półki cenowej, również polskich marek. Taka koszula jest idealnie skrojona, wykonana z doskonałej jakości tkaniny, którą można łatwo wyprasować i która tak szybko się nie gniecie. Poza tym idealna koszula ma również odpowiedni kolor. Najbardziej klasyczne kolory to po prostu czysta lub złamana biel, błękit lub blady róż. Oczywiście również koszule w prążki należą do ścisłej klasyki.

zdjęcie koszuli Armani Jeans

Najczęstsze błędy podczas zakupu męskiej koszuli

A teraz najczęstsze błędy podczas wyboru męskiej koszuli. Po pierwsze panowie zbyt często decydują się na zakup koszuli z krótkim rękawem. Niestety nie jest to zbyt elegancki element garderoby. Dużo lepiej wyglądają koszule z długim rękawem, które w przypadku wysokiej temperatury można po prostu podwinąć do łokcia. Po drugie panowie często wybierają zbyt pstrokate koszule. Niestety, taka modowa fanaberia naprawdę niewielu z nich wychodzi na dobre. Trzeci błąd to zbyt szerokie koszule, które są po prostu za duże. Oczywiście panowie z brzuszkiem, którzy wybiorą taliowane koszule, również mogą wyglądać trochę karykaturalnie, jednak generalnie taliowany krój jest bardziej korzystny dla większości z panów.

Zdjęcie użyte w artykule – model koszuli marki Armani Jeans ze strony https://mayoutway.com/pl/c/Koszule/494/1/phot/3/f_producer_319/1

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *