Najmodniejsze modele butów Timberland

Timberland od lat cieszy się niesłabnącą popularnością na rynku. W ostatnim czasie zdobył także wielu fanów z Polski, którzy bardzo chętnie kupują kolejne produkty spod logo Timberland i bardzo je sobie chwalą.

Buty Timberland są przede wszystkim bardzo wytrzymałe i idealnie dostosowane do trudnych warunków zarówno pogodowych, jak i terenowych. Być może właśnie dlatego, ze względu na swoją wytrzymałość, są tak często wybierane szczególnie na sezon zimowy.

Jakie modele butów Timberland są aktualnie najpopularniejsze?

timberlandZdecydowanie największą popularnością cieszą się najbardziej klasyczne modele, czyli chociażby model 6IN PREMIUM WP BOOT. Kiedyś dostępne były jedynie w kolorze karmelowym. Później doszły do niego inne podstawowe warianty kolorystyczne, a teraz ten model butów dostępny jest w wielu oryginalnych kolorach oraz wzorach. Aktualnie ten kultowy model można kupić także w wersji różowej, fioletowej, a także jasnoniebieskiej. Prawdziwą furorę w tym sezonie robią także Timberlandy z kwiatowym wzorem na całym bucie.

Wiele z modeli Timberlandów jest uniwersalnych, dzięki czemu mogą być noszone zarówno przez mężczyzn, jak i przez kobiety. Opisywany wyżej model jest tego idealnym przykładem, ponieważ ten kultowy model bardzo często w wersji karmelowej bądź czarnej, wybierany jest także przez panów. Jest to zatem naprawdę idealny model na zimę, ponieważ posiada on grubą, amortyzującą, a przede wszystkim antypoślizgową podeszwę, która sprawdzi się zarówno na lodzie, jak i na śniegu.

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *